Jazyk:
SlovenskyEnglish
| Aktuality | Užitočné stránky | Knižnica | Slovník |
 Dátum: 03-Jun-20 | 
Prihlásený užívateľ: neregistrovaný
OBSAH
Hlavna stránka
O nás
Mobilita
Systémy
Servis poradcom
Aktuálne témy
Súťaž
Crossborder

VYHĽADÁVANIE
Zadaj hľadaný výraz

20/04/2015  |  autor: Detko  |  zdroj: Euroguidance
Súťaž Národná cena kariérového poradenstva 2015
Centrum Euroguidance v roku 2015 vyhlasuje už 7. ročník súťaže. Realizujeme ju v spolupráci s centrom Euroguidance Českej republiky. Partnerom súťaže v SR je Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Cieľom súťaže je zviditeľniť poskytované služby a oceniť dobrú prax v oblasti kariérového poradenstva v SR. Súťaže sa môžu zúčastniť organizácie a fyzické osoby poskytujúce služby kariérového poradenstva pre deti, mládež a dospelých, ale aj zamestnávatelia poskytujúci kariérové poradenstvo. Okrem služby je možné prihlásiť aj jednorazovú aktivitu (publikáciu, internetovú stránku, nástroj, metódu, akciu, podujatie, tréning a pod.) z celej oblasti kariérového poradenstva.

Prihláste sa! Môžete získať nielen ocenenie. Prostredníctvom súťaže môžete predstaviť svoje služby a aktivity v oblasti kariérového poradenstva širšiemu publiku, prezentovať sa v zborníku súťažných príspevkov i na konferencii k vyhláseniu výsledkov súťaže.

Ako sa prihlásiť? Vyplňte prihlášku a pošlite nám ju na emailovú adresu centra Euroguidance euroguidance@saaic.sk a poštou do 30. júna 2015 na adresu: Euroguidance centrum – SAAIC, Križkova 9, 811 04 Bratislava.

Bližšie informácie o súťaži a formulár prihlášky môžete nájsť v prílohách.

Prílohy na stiahnutie:

29/09/2017
Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže
Slávnostná ceremónia 9. ročníka Národnej ceny kariérového poradenstva sa konala 14. 9. 2017.
VIAC

22/05/2017
Národná cena kariérového poradenstva 2017
Centrum Euroguidance vyhlasuje už 9. ročník súťaže Národná cena kariérového poradenstva. Cieľom súťaže je zviditeľniť poskytované služby a oceniť dobrú prax v oblasti kariérového poradenstva v SR a v ČR.
VIAC

18/12/2015
Zborníky príspevkov súťaže Národná cena kariérového poradenstva
Zborníky príspevkov súťaže zo Slovenska a Českej republiky.
VIAC

Copyright © 2006 SAAIC - všetky práva vyhradené.